Řídíme se mottem:

“Kámen… Setkáváme se s ním na každém kroku…
Ve své surové podobě existuje miliony let.
Člověk se ho naučil využívat.
My jsme mu vdechli život…“

Přírodní kámen – mramor a žula

MRAMOS spol. s.r.o.  – sídlíme na jižním Plzeňsku v obci Štěnovice. Již od roku 1992 dodáváme na evropský trh výrobky z přírodního kamene. Prvotní suroviny – mramor a žula – dovážíme ke zpracování z mnoha zemí po celém světě. Mezi přední dodavatele nejkvalitnějších materiálů patří Itálie, Indie, Brazílie, Belgie a Norsko.

Naší největší předností je výroba ručně skládané mozaiky na míru a podle přání zákazníka. Dokážeme vyskládat a vyštípat různé motivy, tvary, obrazce, ale i firemní loga, erby, nadpisy, apd.

Jakost vstupního surového kamene je pro nás natolik zásadní, že převážnou část dovezeného mramoru a žuly vybíráme osobně přímo u dodavatele. Kvalitní přírodní kámen tvoří však pouze jeden kousek z mnoha dílků v mozaice, pro skutečně spokojeného zákazníka.

Dále nabízíme i kvalitní výhradně ruční opracování přírodního kamene, v různém provedení, nejen obklady a dlažby z kamenné mozaiky (z mramoru a žuly) , ale i obklad krbu nebo kuchyňské pracovní desky. Cílem firmy Mramos s.r.o. je dodávat zákazníkům komplexní služby tj. zakázková výroba na klíč dle požadavků zákazníka. Zpracujeme výrobní dokumentaci a navrhneme nejlepší řešení pro realizaci zakázky.